Program konvencije Be Different Be Strong!
6. godinu za redom Osijek će ugostiti svjetski poznate fitness prezentere na sportskoj konvenciji „Be Different Be Strong“!
Kovencija će se održati 20. i 21....
6. godinu za redom Osijek će ugostiti svjetski poznate fitness prezentere na sportskoj konvenciji „Be Different Be Strong“!
Kovencija će se održati 20. i 21. svibnja 2017. godine na 2. katu Portanove.
Budite dio ove fantastične priče i saznajte sve novitete iz svijeta fitnessa i sporta uz vrhunske prezentere.
Informacije o ulaznicama možete pogledati na www.different.com.hr
Subota – 20. 5. 2017.
09.30h | Energize Yoga body& mind |
Irena Slovaček |
10.30h | Cardio Pilates body& mind |
Nina Stojadinović |
11.30h | Athletic Body Condition
functional high intensity |
Sasa Salvatore Nocerino |
12.30h | Step and Express step |
Alexander Fomin |
14.00h | Dance to the Beat show dance |
Christian Jimenez Pasamar |
15.00h | STEP & DANCE CONTEST | |
15.00h | Movement Basic System
lecture |
Asim Bradić |
17.00h | Booty’s functional |
Bojana Mačik & Doris Aman & Dunja Piperković |
17.30h | Pure Core functional |
Bojana Mačik & Doris Aman & Dunja Piperković |
18.00h | Commercial Diva Step step |
Kris John Mrozek |
19.00h | Feel the Dance Vibe dance |
Nevena Komazec & Goran Mandić |
22.00h | Official Party |
Nedjelja – 21. 5. 2017.
10.00h | Yoga Pilates Flow body & mind |
Nina Stojadinović |
11.00h | Dance the Floor dance |
Alexander Fomin |
12.00h | Functional Pump functional high intensity |
Sasa Salvatore Nocerino |
13.00h | Piloxing functional pilates & boxing |
Evelyne Sahli & Ivona Butković |
14.00h | Deep House Strength Spin bike |
Kris John Mrozek |
14.00h | Freestyle Power functional high intensity |
Marko Nikolić |
15.00h | POUND drum sticks functional |
Jasna Đokić & Sanja Nikšić |
16.00h | Hard body |
Danijel Vovk & Dijana Čavrak Mutić &
Mirza Adžemović |
17.00h | Functional circuit functional |
Vladimir Banac & Matea Hajduković |
18.00h | Vertical Step Style step |
Christian & Kris & Irena |